21. 5. 2019

družina Sasanek

Naše družina se skládá ze čtyř členek a z jedné vedoucí. Máme spolu dobrý vztah a scházíme se každý pátek. Na schůzkách plánujeme akce, hrajeme hry a zkoušíme něco nového (např. ruční práce – vypalování do dřeva, háčkování, vyrábění lžic ze dřeva, …).

Barbie (15) je stále veselá, moudrá a taky trochu bláznivá. Má spoustu originálních nápadů a do všeho se žene po hlavě. Nebojí se říct vlastní názor, za kterým si vždy stojí.

Terka (16) je taky bláznivá, veselá a vtipná. Je svá a umí nás všechny rozesmát.

Monča (17) další bláznivá a vtipná členka naší družiny. Nebojí se říct svůj názor a někdy má až děsivé nápady. Svým smyslem pro humor dokáže vždy rozesmát celou družinu.

Mája (17) je chytrá a veselá. Ráda se seznamuje s novými lidmi a je pracovitý člen družiny.

Dohromady tvoříme skvělou partu, která se navzájem doplňuje svými nápady a naším heslem je ,,nikdy se nevzdávej“.

tábor 2019